Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula

April 14th, 2009 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .


Veel võib kohata siin-seal mõnd punapugu. Varsti neid enam naljalt ei näe, sest leevikesed kolivad ära kuusikutesse, pesa tegema. Uuesti märkame neid jälle siis, kui külmakraadid kohal ja lumevaip maas.


Kui muidu tegutsevad leevikesed ikka kõrgustes, siis peale lumevaiba sulamist võib mõnd punapugu märgata ka vahtrapuu all.

Tags: , ,

4 Responses to “Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula”

 1. prillmadu says:

  Appi, millised värvid! Kas see linnuke tõesti nii oranž on?

 2. Anonymous says:

  Vau!

 3. Anonymous says:

  on küll. aga neil piltidel on valgus ka väga huvitav, mis toob värvid välja. talvel valgel ja hallil taustal tunduvad nad kuidagi üksluisemad olevat, aga praegu on toonid rikkalikud ja küpsed. tänu muidugi Remole ja tema oskusele suurepäraseid võtteid teha.
  muide meie leevikesed pidid talvel lõuna pool olema ja need, kes talvel siin on, on hoopis soomlased. aga mul äärelinnas toimetavad nad suvi otsa akna all ja võsas, isegi pargis lendas üks kord täpselt nina ette, kui jalutasin, ja hakkas ekstra mulle laulma ;) nii armas temast.

 4. Anonymous says:

  leevikesed lemmikud! :D

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv