Mõnuleb – Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes

January 28th, 2010 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Tags: , ,

7 Responses to “Mõnuleb – Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes”

 1. Maili says:

  tõeliselt mõnus päikesevõtt… nii armsasti on nina päikese poole sätitud!

 2. Remo says:

  Jah, rebasel kõht täis ja tuju hea. Vaatamata karmile pakasele tukkus ta seal ligi tunnikese ja vaatas oma rebaseund. Tea, mis ta seal näha võis… suviseid seiklusi heinamaal, peretoimetusi metsa veerel või midagi muud.

 3. Kätlin says:

  oi kui mõnus

 4. luize says:

  Vast oli rebaseonul vaja lihtsalt kodust välja saada…
  Tahtsin tähelepanu juhtida ka tänase Tartu Postimehe esiküljel presenteeritud fotole, kus saarmas konna sööb. Nina järgi otsustades on tegu sama isendiga, kes siin blogiski ühel pildil konnaga maiustab. Kas on tegu sellega, et kaks pilditegijat on tabanud sama momendi või miski muu fatamorgaana? Sest selle lehefoto autoriks on nimetatud Sven Zacek.

 5. Remo says:

  Jah, tegu on selle esimese variandiga. Pildistasime sellel päeval Svenniga suhteliselt kõrvuti.

 6. luize says:

  Ühises onnis :)

 7. MARRE says:

  mulle väga meeldivad need loom keskkonnas pildid, rebaseonu igapäevaelu. selline mõnus pühapäev, kus võib lihtsalt lesida ja peesitada :) ja rebane ei tundu üldse väike nende puude kõrval.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv