Valge-toonekurg, White Stork, Ciconia ciconia + Tähis teadaanne! Important announcement!

April 30th, 2010 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

TÄHTIS!
Annan teada, et tänasest tekib pildipäevikusse arvatavasti pikem paus. Lugu järgmine, et Blogger, kes blogimootorit pakub, ei võimalda enam 1.maist pildipäeviku pidamist kasutades ftp-d. Nende välja pakutud alternatiivid mulle kahjuks ei sobi ning lähiajal on tarvis üle minna mõne teise mootori (näiteks WordPress) peale. See võimaldaks alles jätta varasemad (1345) sissekanded, kommentaarid ning varem tehtud postitused jääks leitavaks ka otsingumootorite abil. Uue pildipäeviku, milles soovin jätkata ikka sama rida, loodan käima saada tuleval nädalal. Blog.moment.ee lehelt läheb vahetusse index, rss ja atom kirjed.

Seniks nautige kevadet ja püsige lainel!


IMPORTANT!
Next week there will be a pause in new posts. I have to abandon Blogger (since they won’t support ftp any more) and move to another Blog service. All this will take time because I want my „new“ blog to look the same (or better) as the one I’m used to run. All old pictures and comments will be kept and they can be found also via search-engines. Hopefully all this won’t take too much time, but please keep coming back – I will let you know, when all this is ready! Index, rss and atom files will be changed during that. Problems with rss readers may accour meanwhile.

Tags: , , , ,

22 Responses to “Valge-toonekurg, White Stork, Ciconia ciconia + Tähis teadaanne! Important announcement!”

 1. Ranno R says:

  Tere tulemast WordPressi! ..Kuigi paistad veel seda alles kaalumas, siis enda kogemusest soovitan seda soojalt.

  WordPressi importija väidab, et oskab Bloggerist kohale toimetada postitused, kommentaarid ja kasutajad. Pole ammu ise kasutanud, kuid usku on, et import peaks ladusalt minema.

  Kui saan kuidagi nõuga aidata, siis anna teada ja hea meelega aitan oma oskuste piires. Päris programmeerija pole, kuid mõned aastad WordPressi kogemust olemas 5 saidiga ehitamisega.

  Ja pilt ka muidugi väga kena. Lihtsalt mingi hetk tekkis kompleks, et veider igale Su pildile jätta kommentaari ‘iluuus’, niiet pikka aega juba vaikselt imetlenud.

 2. udupea says:

  jah, iga pilt siin blogis on olnud kirjeldamatult ilus, igapäevane annus midagi hingele

 3. Anonymous says:

  “Ilus pilt” on väga laialivalguv mõiste, iga vaataja näeb fotot läbi enda silmade ja sugugi mitte ei ole iga foto “ilus”. See võib olla huvitav, võimas, kurb, mittemidagiütlev jne. jne.
  Igal juhul jään ootama taaskohtumist Remo loominguga.
  Edu Sulle!

 4. Remo says:

  Aitäh Ranno! See, et ka kommentaarid on võimalik WordPressi importida on küll väga hea uudis! Sellisel juhul proovin kindlasti seda importimise võimalust.

 5. elmey says:

  This is an absolutely gorgeous shot.

  I’ll wait impatiently for you to settle in your new home and for the new rss feed!

 6. C.U. says:

  Igal juhul jään ootama iga muudatust oma Safari poolt pakutaval Top Sites lehel. :)) Ehk siis, iga Su pilt on üks päevaalguse tujutõstjaid. Tänud seni olemast. :)

 7. Remo says:

  Tänud teile, seda on südantsoojendav kuulda! =)

 8. Gelkinghe says:

  I will come back, that’s for sure!

 9. Anonymous says:

  Vapustav foto! Veel võimsam kui too värbkakk täiskuu taustal. Siin tekitab täiskuu pühapaiste efekti ja toob samas kure silueti geomeetrilise lihtsuse hästi esile.

  Kaunist kevadet ja valutut kolimist, Remo!

  Eva

 10. Nadege says:

  Hopefully, the change will be for the best. I will keep in touch and let all my friends know as well.

 11. Anonymous says:

  This is an amazing shot Remo.
  I have always enjoyed your photos.
  Good Luck with your new blog.

 12. Sirje says:

  On üks aadressidest, mida sageli vaatan. Linnainimesel on ju loodust keerukam nautimas käia. Nii mõnus on seda teha Sinu piltidelt. Paljudel kordadel on esimene reaksioon, on alles hetk, kuidas ometi õnnestus see tabada ja jäädvustada?! Edu igal juhul ja loodan, et lehe kolimine õnnetub valutult.

 13. ArvoS says:

  Mõned pildid – http://pilt.delfi.ee/album/173035/
  Kas ka siin mõmmikuid näeme?
  Sirje – eks nii need pildid tulevad ;-)

 14. Remo says:

  Aitäh! Thank you! :))

  ArvoS: Kindlasti, kui aeg on käes!

 15. Anonymous says:

  Nii tahaks juba siit blogist meeleolu leida!!!! Et ehk millal uusi üllatusi näeb?

 16. Remo says:

  Tahaks loota, et esmaspäevast on leht valmis ja saab ka postituste tegemistega jätkata.

 17. Anonymous says:

  Meeldiv uudis, ootame kannatamatult!

 18. andres says:

  Õnnitlused siis uue pildikodu puhul

 19. ranno says:

  paistab, et kolimine õnnestus! disain ikka lihtne, aga paistab silmale ilusam kui eelmine.

 20. Sprot says:

  kas kasutad ka spetsiaalset fotoblogimis pluginat nagu YAPB või puhtalt ainult wordpressi enda mootorit. Lihtsalt huvi pärast :D

 21. Urmet says:

  Täitsa norm ja RSS toimib ka ilusti edasi. Selliste kodukate puhul on ainult see keelejama alati, et kuidas seda siis ikka lahendada? Kas puhtalt emakeelne või siis hoopis midagi muud. WordPressil on olemas ka mitmekeelsuse vidinaid. Sellele tasuks mõelda!?

 22. Aitäh! :)

  Sprot: Puhtalt ainult wordpressi enda mootor.

  Urmas: Oo, väga hea. Ma kartsin just RSS-i pärast. Sai selle tarbeks üht “häkki” kasutatud, mis kribab /feed kataloogi rss.xml ja atom.xml failina.

  Keelevaliku peale mõtlesin ka ja see on kavas. Kuna praegu oli aga prioriteet nr.1 uus blogi asap püsti saada ja postitustega jätkata, siis jäi see tulevikku.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv