Uudishimu – Metskits, Roe deer, Capreolus capreolus

November 10th, 2011 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Metskits, Roe deer, Capreolus capreolus, sügis, meeleolu, sunset, päikeseloojang, magus õhtuvalgus, magusas õhtuvalguses
Olin oma tavapärasel metsatiirul, kui märkasin juba eemalt, et põllu teises otsas toituvad metskitsed. Kuna tuule suund oli soodne ja valgus eriti magus, siis otsustasin kampa lüüa. Roomasin vaikselt ligi ning jäin neid jälgima. Ühel hetkel märkas üks kitsemamma, et võrreldes eilse õhtuga on siin midagi teistmoodi. Mingi uus heli on tekkinud?! Helitekitaja suunas liikudes märkas ta viimaks, et näe, sealt see heli tulebki! Mis asi see on? Kes see on? Küll mind siis uuriti ja puuriti, kuni viimaks leiti, et “Ah, las ta seal siis olla. Ärme igaks juhuks lähemale lähe.” Nii saingi jälgida vaikselt toimetavaid metskitsi, kuni silm enam ei seletanud.

Tags: , ,

3 Responses to “Uudishimu – Metskits, Roe deer, Capreolus capreolus”

  1. Sille says:

    Suurepärane pilt! Palju õnne ühtlasi esimese koha saavutamise puhul Baltimaade loodusfoto konkursil! :)

  2. Aivar says:

    Mõnus meeleolu!

  3. Ülle says:

    Ühinen Sillega, palju-palju õnne!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv