Kukulind – Kägu, Cuckoo, Cuculus canorus

May 20th, 2012 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Kägu, Cuckoo, Cuculus canorus

Tags: , ,

8 Responses to “Kukulind – Kägu, Cuckoo, Cuculus canorus”

 1. Valmar says:

  Pildistamisobjektina on kägu mulle alati väljakutse esitaja. Emast kägu olen üldse kaks korda ihusilmaga näinud, see pilt pani küll sellist pisukest kadedust tundma:) Sellist head mõttes.

 2. Maike says:

  Ma olen koguaeg kägu teistsugusena ettekujutanud :) Pole lindu looduses näinud
  Ilus pilt

 3. Vert Nice picture of à wonderful bird !
  Regards
  Olivier

 4. Simon says:

  Perfect timing! Today we were out walking (on Dartmoor, here in southwest UK) and heard two cuckoos calling, and I realised I have no idea what they look like, then found your beautiful photo waiting to show me when I got home.

 5. Ingrid says:

  Kristalselt selge, kaunis ja kirjusuline pilt!

 6. Anete says:

  Tõeliselt ilus lind!

 7. Carmen says:

  Super tabamus! Kaks “hullu” kägu kukuvad aastaid teine teispool kodumaja vastastikku, metsas…..On õnnestunud näha kui kägu tuli majade juurde,kuid ikka nii kaugele,et pilti teha või otsa vaadata ei saa….Istus suure kuivanud ladvaga kase tipus ja kukkus väsimatult :)

 8. Jah, minul oli see ka alles teine kord 8 aasta jooksul, millal õnnestus kägu näha nii lähedalt ja õnneks oli lind ka madalal. Mind lahutas vahepeal käost vaid viis-kuus meetrit. Kägu näen muidu aga igal aastal nii paarkümmend korda. Ideaalseid pildistamisvõimalused võib kokku lugeda paraku ühe käe sõrmedel. Eks sellel korral oli õnne ja passimis ja varitsusplaan läks igati korda.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv