Nastik, Grass Snake, Natrix natrix

May 9th, 2012 by Remo Savisaar | Filed under Close-up / Lähivõtted .

Nastik, Grass Snake, Natrix natrix, kevad, spring, päikesevann
Jalutasin piki rannikuäärset metsa, kui ühtäkki kuivanud lehtedes sahinat kuulsin. Jõudsin vaid silmata, kuidas üks mõnusalt pikk madu eemale väänles ning puutüve alla peitu läks… Kahju, et mul teda varem märgata ei õnnestunud – oleks ehk hea pildi saanud. Jõudsin juba mõned sammud eemale astuda, kui alles siis jõudis pärale, et kuhu ma nüüd siis lähen!? Hoopis ootama peaks natuke. Ootasingi. Ei möödunudki kaua aega, kui nastik taas välja ronis. Tegin mõned fotod ja eemaldusin hiirvaikselt. Nastik jäi peesitama päikese kätte.

4 Responses to “Nastik, Grass Snake, Natrix natrix”

 1. Kersti says:

  Vau, super lahe pilt!!!
  Paar nädalat tagasi oleksin ühele veel jahedusest aeglasele rästikule peaaegu otsa jooksnud, siis oli kahju et fotokat kaasas ei olnud. Imetlesin teda niisama.

 2. Kadi says:

  Mul on küll tõsine ussifoobia, aga pildi pealt on neid sellegipoolest lahe vaadata :)

 3. Linde says:

  Ilusad selged värvid, vahel ei kollaseid laike üldse selgelt näha.

 4. Judy says:

  I love this photo!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv