Suveõhtu, Summer eveningJune 29th, 2012 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated . |
Suveõhtu, Summer eveningJune 29th, 2012 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .10 Responses to “Suveõhtu, Summer evening”Leave a Reply |
![]() ![]() ![]() ![]() |
Autor
|
|
Arhiiv |
Kas siin on kiili kasutatud? Milliselt kohalt tuleks säri mõõta, taevalt vist?
Jube hea feeling….kisub kohe mõtted töölt eemale …
Love the way you have captured the light on the grass!!
Super!
Värvide järgi tundub see vist olevat 28.juuni loojang, see oli isegi teisel pool voort vaadates võrratute värvidega!
Just stunning picture.
Kristjan: Kiili mitte, kiilu küll :) Muidu oleks esiplaani taimed puhas siluett.
Thank you! :)
Anita: See on ikka see 15.juuni õhtu. Tehtud umbes viis minutit enne seda, kui tugev tuul rahuliku peegelduse minema pühkis.
28.juuni õhtu pidin aga vahele jätma – jalgpall vajas vaatamist ;)
Väga kena valgus langeb esiplaani taimedele!
Kui kiilu, siis kiilu. Tundub, et filtri ostmisest vist pääsu pole. Tahaks ka ju selliseid ägedaid pilte teha! :)
Jah, kui valgusolud on “keerulised”, siis on neutraalhalli kiilfiltri (komplektita) palja silmaga nähtavat vaadet üsna raske pildile püüda. Eks variant ole veel ka digikiil, kuid nagu ka koolitusel erinevad põhjused üles loetlesin, siis ei ole see teema minu jaoks. Mulle meeldib, kui pilt sünnib kohe kohapeal, ühe klõpsuga ning vaatab mulle kohe peale säritust vastu LCD ekraanilt.