Päikesetõus rabas, Sunrise at the Bog

August 31st, 2012 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Päikesetõus rabas, Sunrise at the Bog, Endla looduskaitseala, Männikjärve raba eesti, loodus, raba, bog, swamp, jõgevamaa, nature, loodusfoto, loodusfotod

9 Responses to “Päikesetõus rabas, Sunrise at the Bog”

 1. Kristi says:

  Lummav!

 2. Aive says:

  Vau, kui ilus!

 3. visnik says:

  Tahaks sinna :).

 4. andrea says:

  Cristal clear Shot!
  I like the perfect light.

 5. kristi says:

  Remo, Sa ilmselt tõeline rabakunn, kas Tartu lähedal ka midagi, kuhu saaks ka beebi kaasa võtta?

 6. Aire says:

  Kus see imeline raba asub?

 7. Tänud, thank you!

 8. Kristi: Ilusat ligipääsetavat laugastega raba meil kahjuks ei ole. st. sellist, kus ka laudtee oleks. Mõned “peidetud” laukasilmadega rabad siiski on, kuid sinna pääsemine on üsna raskendatud. Lähim laudteega raba on aga näiteks Alam-Pedjal, Selli-Sillaotsa – http://www.matkajuht.ee/et/selli-sillaotsa-matkarada/ Seal pole aga laukaid… Ilus on seal aga ikkagi :)

  Sellel pildil siin on Jõgevamaa Männikjärve raba. Sinna jõudmiseks tuleb aga nii 20-30minutit jala astuda. Tee on siiski hea.

  http://www.rmk.ee/teemad/looduses-liikujale/kaitsealad/endla-looduskaitseala/1194

 9. Nat says:

  Täiesti võrratud võtted. Kõik. Kui tahan töö ajal või muul keerulisemal ajal hinge rahustada, vaatan alati Teie pilte ja rõõmustan, sest Te oskate sellist kunsti teha!!! Aitäh. Suur suur aitäh!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv