Vana-Jüri rändrahn, Vana-Jüri Erratic Boulder

November 21st, 2012 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Vana-Jüri rändrahn, Vana-Jüri Erratic Boulder Autumn Evening meri läänemeri sea Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid nationalpark park erraticboulder stonefield national landscape nature wild wildlife nordic boulder käsmu lahemaa rahvuspark
Lahemaa rahvuspark, põhjarannik, North coast, Estonia.

Suur kivi, mis on mulle tuttav juba lapsepõlvest saadik. Temaga taaskohtumisel valdab mind alati hea soe tunne,
puhugu väljas või kõle tormituul. Mälestused, meenutused…

7 Responses to “Vana-Jüri rändrahn, Vana-Jüri Erratic Boulder”

 1. Aime says:

  Kogu loodus on siin nii pehme ja piimane! Ja mis peamine – rahnu ei pea väga kaua passima ja ta ei lipsa väga ruttu eest.

 2. Anu Joelsson says:

  Milline imeline valgus :)

 3. Kersti says:

  Ohh, see on ka minu üks lemmikmaastikke! Minu lapsepõlvesuved möödusid samuti Lahemaal, Käsmust veidi ida pool, kus rannik samamoodi kive täis. Mõnus pilt!

 4. Harcourt Béatrice says:

  Incredibly beautifull, its a choc for my heart , (but quite sad the way the sky is near the see) . Anyway, wonderful colors !

 5. Leo Arnek says:

  Väga ilus ja väga tuttav koht.Ise ka samast kohast pildistanud.Mõnus.

 6. Anna says:

  Nagu oleks ise need read kirjutanud… Lahemaal on ka minu lapsepõlvemälestustes oluline koht. Ilus pilt. (Ei teadnudki muide siiamaani, et seda kivi Vana-Jüriks kutsutakse.)

 7. juhan says:

  kunst !

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv