Sulavesi metsa all, Meltwater

January 3rd, 2013 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Sulavesi metsa all, Meltwater Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
2.jan 2013, +3*C

7 Responses to “Sulavesi metsa all, Meltwater”

 1. renee says:

  Väga tõetruu!

 2. Triin says:

  Kui nüüd külma tuleks, kus siis alles uisutaks…

 3. Janek says:

  Müts maha autori (ja ka teiste) ees, kes jaksab ja viitsib sellises metsas ringi uidata ja pilti teha, see tegevus ei ole lihtne ja mõnus tegelikult.

 4. Jon says:

  It’s a beautiful scene, which actually made me feel cold when I looked at it. I showed it to my daughter (who also loves photography) and she actually made a shivering sound! Pretty amazing…

 5. prillmadu says:

  Sellised pildid teevad mu nukraks. Ma nii lootsin, et me saame ikka pikemalt nautida korralikku talve, aga nüüd on jälle igal pool niiskus ja vesi ja pruun ja vettinud maastik… Ja tõepoolest, sellises metsas ringi sumbata on kangelastegu, ihhii.

 6. Prillmadu: Ma loodan, et see tali tuleb veel tagasi! Peab tulema! :)

 7. Very beautiful and touching picture ! Happy new year to you, Remo, and thanks again : your photos are a reminder of Estonia (travel in 2004) and a daily pleasure !
  Suze

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv