Vöötkakk rappelennul, Hovering Hawk Owl

March 20th, 2013 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Vöötkakk, Hawk Owl, Surnia ulula rappelend Rappelennul Hovering hunting Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Rappelennul – seismas hetkeks praktiliselt ühe koha peal õhus ning laskudes seejärel tumeda varjuna saaklooma peale. Pauhh!
Sellel korral jäi saak tabamata. Vöötkakk on Eestis üsna haruldane, kõikuva arvukusega läbirändaja ja talikülaline.

Tags: , ,

4 Responses to “Vöötkakk rappelennul, Hovering Hawk Owl”

  1. j. says:

    Kuidas te, auväärt kunstnik, neid öö(!)kulle alati päeval pildistate? või on see varahommik? -õhtu? andke mõni soovitus :)

  2. Vöötkakk on päevase eluviisiga kakuline :) Öösi ta ei tegutsegi. Aga eks teinekord satun ka mõne “kiiksuga” öise eluviisiga kaku otsa, kes on tegutsemas valgel ajal – olgu siis linnu päevavalges tegutsemise põhjuseks tühi kõht vms. Näiteks kodukakku ei ole mul õnnestunud veel valgel ajal tegutsemas näha. Tema on ka nö tõeline öökull ja tegutseb (peamiselt) vaid pimedas. Eks ma muidugi loodan, et õnnestub teist aktiivsena näha ka valgemal ajal ning kui päevast päeva lindu distantsilt jälgida, ilma et lind end mingit pidi häirituna tunneks, siis … kes teab, võibolla kunagi õnnestubki! Järjepidevus on oluline.

  3. Nadege says:

    I love all birds, but somehow, owls might be my favorite.

  4. Harcourt Béatrice says:

    Waow !! ( Do you see an owl ?? )

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv