Valge-toonekurg, White Stork, Ciconia ciconia

April 15th, 2013 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Valge-toonekurg, White Stork, Ciconia ciconia kured ränne migration rändel kevad lumi Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Viimastel päevadel on lõunamaa reisilt tagasi koju jõudnud igasugu tiivulisi. Siin pildil on näha üks pikast reisist kurnatud seltskond. Näib, nagu oleks nad ka natuke pettunud, sest kõikjal laiutab veel lumi.

Tags: , ,

3 Responses to “Valge-toonekurg, White Stork, Ciconia ciconia”

  1. Triin says:

    Huvitav, et kui suvel valge-toonekurge näha, siis kasutaks tema iseloomustamiseks sõnu “valge sulestik”, lume taustal ei tundu need linnud aga väga valged :)

  2. cax says:

    jah, nad näevad välja nagu Mooses ja tema kompaljongid, kes tulnud pika tee läbi Punase mere ja Siinai kõrbe ja nüüd narmendavate ja räpastena omast arust jõudsid tõotatud maale – a maa ei jooksegi piima ja mett, elik hiiri ja konni, vaid uhkab külma ja lund alles…

  3. Kaja L. says:

    Meeleolu tundub neil tõesti kehv olevat, aga praegu on tegelikult juba päris soe ja kindlasti on nad ka juba puhanud, küll nad hakkama saavad. Pilt räägib ja väljendab, hingelähedased linnud.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv