Händsuslik, Long-tailed Ground Squirrel, Spermophilus undulatus

July 22nd, 2013 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Händsuslik, Pikksaba-suslik, Long-tailed Ground Squirrel, Long-tailed (Siberian) souslik, Long-tailed Siberian suslik, Spermophilus undulatus, Spermophilus undulatus eversmanni, Baikal, Siberia, Russia Remo Savisaar nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Händsuslikud on eelkõige avamaastike – mägisteppide, steppide, niitude ja metsa äärealade elanikud. Toituvad valdavalt mahlakaist rohttaimedest, pehmetest või varaküpsuse staadiumis teradest. Händsuslikute maa sees olevad pesaavad võivad olla kuni 3 meetri sügavused ning ligi 15 meetri pikkused.

Tags: , , , , , ,

2 Responses to “Händsuslik, Long-tailed Ground Squirrel, Spermophilus undulatus”

  1. Mauro says:

    Great picture Remo! The background is simply magic! Bravo!

  2. Gorgeous image, so beautifully captured!

    I think I have seen the same creatures, in the meadows at the edges of the Vienna Woods.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv