Ondatra, Muskrat, Ondatra zibethicus

July 30th, 2013 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Ondatra, Muskrat, Ondatra zibethicus Baikal, Siberia, Russia Remo Savisaar nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Ondatrat võib kohata ka Eestis, kuid siin on ta üsna haruldane. Üle-eelmisel sügisel oli mul nii palju õnne, et leidsin ühe tegutseva loomakese, kelle paremaks tundma õppimiseks pühendasin paar kuud. Selle aja vältel kogunes ka üsna kena pildikollektsioon – portree- ja tegevuspildid, keskkonnafotod. Nüüd juhtus aga nii, et esimeseks ondatra pildiks blogis sai Baikali ääres tehtu. Eks millalgi näitan ka kodumaiseid – soov oli aga esmalt seda pildikollektsiooni veelgi täiendada.

Tags: , , , , ,

3 Responses to “Ondatra, Muskrat, Ondatra zibethicus”

  1. Harcourt Béatrice says:

    So wet and however beautifull and sweet, bravo again !!

  2. Triin says:

    Minu kogenematule silmale on päris kopra nägu :)

  3. cax says:

    Ma just vaatan ka, et neil veerottidel (k.a. kobras) on kõigil jube pisikesed silmad :D

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv