Tulipart, Ruddy Shelduck, Tadorna ferruginea

July 25th, 2013 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Tulipart, Ruddy Shelduck, Tadorna ferruginea lake Baikal, Siberia, Russia Remo Savisaar nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Baikalo-Lensky Nature Reserve, Baikalo-Lensky Zapovednik, Lake Baikal, Siberia, Russia.

Tuliparti on Eestis nähtud vaid seitsmel korral. Linnufanaatikutel on aga just praegu ainulaadne võimalus näha seda kaunist lindu Eestis! Nimelt peatub üks tulipart hetkel Saaremaal, Jämaja küla rannas.

Tags: , , , , ,

3 Responses to “Tulipart, Ruddy Shelduck, Tadorna ferruginea”

  1. cax says:

    Seesama Sapngenberg, keda ma soovitasin, räägib kauni, kuid kurva lõpuga legendi sellest, kuidas tulipardi pesast leiti (kirgiisi) hurda kutsikas, kes tõi peremehele õnne – kuid ainult senini, kuni ta temaga ei kiidelnud. Kui kiitlema hakkas, koer suri. Selline oli inimliku ahnuse palk.

  2. Mauro says:

    Always great! Bravo!

  3. Harcourt Béatrice says:

    What a beautifuull bird and a beautifull picture !

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv