Kodukakk, Tawny Owl, Strix aluco

September 6th, 2013 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Kodukakk, Tawny Owl, Strix aluco öökull puu tree õõnsus Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Käisin eile oma kakukesel külas. Viimasest külaskäigust oli möödunud enam kui kaks kuud. Nüüd, kus viimaks on kõik väikesed kodukakud nelja tuule poole lennanud, on vanematel taas aega. Tuule sai tiibadesse viis(!) noort kodukakku! :)

Tags: , ,

5 Responses to “Kodukakk, Tawny Owl, Strix aluco”

 1. Triin says:

  Selline poolpilukil pilk tähendab vist, et kakk mõtleb: “Ahah, sina jälle,” ja magab rahus edasi. Kui nüüd aga natukene hiire häält teha… Ainult fantaseerin, sest minu lähim kohtumine kakuga oli siis kui üks räts õhtupimeduses tuulelohe nööre napilt vältides must paari meetri pealt mööda lendas ja ma ei tea, kas inimesel õnnestubki kakk ära petta :)

 2. Harcourt Béatrice says:

  Bravo, wonderfull !

 3. Cax says:

  Magav (puu)poku ei kaota valvsust ;P

 4. Aarne says:

  Hästi tublid kakuvanemad! Ja ilmselt oli ka hea hiireaasta.
  Muidugi kummardus sulle, Remo, et sa kõik selle meieni tood.

 5. prillmadu says:

  Käisin eile just loomaaias ja imetlesin tükk aega kakke. No nii vahvad linnud!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv