Vihmamets, Rainforest

October 15th, 2013 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Vihmamets, Rainforest Põlismets, Primeval forest Estonian ürgmets, sõnajalg, sõnajalad, Puhatu Looduskaitseala, Ida-Virumaa, Estonia, jõgi, river, sügis, autumn, fall, Alutaguse rahvuspark, Alutaguse National Park Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Alutaguse rahvuspark, Alutaguse National Park, Ida-Virumaa, Estonia.

One Response to “Vihmamets, Rainforest”

  1. Triin says:

    Just selline see tõeline sügis ongi. Kolletavad lehed ja rõskus. Saad viis minutit jalutada kui riided on märjad. Lähed aga edasi ja varsti ei märka enam ei uduvihma ega märgi varbaid. Kilomeetrid lähevad, hommikust saab õhtu ja ainus inimene, kellega kokku satud on jahimees. Ometi saab sellistel porikuu jalutuskäikudel paika pandud nii mõnigi plaan tulevaseks talveks, kevadeks, suveks. Lõpuks kodus tagasi olles on tunne justkui oleks läbinud maratoni. Vaimselt teist nii intensiivset jalutuskäiku kui sombuse sügisilmaga ma ei tea.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv