Kõrvukräts õhtusel jahilennul, Long-eared Owl hunting

July 4th, 2014 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

3 Responses to “Kõrvukräts õhtusel jahilennul, Long-eared Owl hunting”

  1. Harcourt Béatrice says:

    Incredible shot !

  2. Cax says:

    Pikeeriva pommituslennuki kroonika. Gilbert Klingel oma raamatus “Saar ookeanis” (Tallinn, 1967, sari Maailm ja mõnda) küsib, et kes on osanud märgata ründava hai või hüppevalmis tiigri ilu…? Aga jahtipidava kulli? Muidugi, kui me oleksime hiired, siis ei märkaks me selle pildi ülimat perfektsionismi, mitte üksnes fotograafi, vaid just linnu oma, nagu me ei oskaks näha jõu, kiiruse, täpsuse ja nõtkuse ülimat elegantsi, kui sinatne hai või tiiger meid sihikule on võtnud. Eks vaataja suhtumine oleneb vaateplatvormist – antud juhul äärmiselt triviaalsest ja ürgsest – millisel astmel asub ta parajasti toitumisahelas :)

  3. Daniel Methy says:

    Votre photo est magnifique . Merci.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv