Jooksuaeg, Mating season

March 2nd, 2015 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes Jooksuaeg, Mating season Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Nädalavahetusel varitsesin kraavis olles suuremat metskitsedest koosnevat karja, kui ühtäkki ilmus minu vaatevälja rebane.
Ootamatult oli ta sattunud minust vaid paarikümne meetri kaugusele. See reinuvader oli aga täis mängulusti ning kargles
nagu metskitsetall, kelle jalad ei kuulanud sõna. Ilmselgelt oli see rebane ülevas meeleolus. See oli väga tore vaatepilt!
Eks nüüdseks ole rebaste jooksuaeg jõudnud ka lõpusirgele.

Ootasin pikalt hetke ja mõtlesin, kas ja kuna päästikule vajutada. Viimaks tegin pildid ära, jäädes rebasele muidugi koheselt vahele. Õnneks ei pagenud ta eemale nagu püssikuul, vaid muutis lihtsalt oma liikumise suunda. Mind pidas ta vaid kahtlaseks objektiks, kellest oli mõistlikum hoiduda. See omasoodu tegutsev rebane püsis minu vaateväljas ka pool tundi hiljem.

Tags: , ,

3 Responses to “Jooksuaeg, Mating season”

  1. Anonymous says:

    vägev…

  2. Harcourt Béatrice says:

    Fantastik ! Great, great picture !

  3. Cax says:

    Citius, Altius, Fortius, ehk väsimatud Eesti sportlased treenivad varakult ja iga ilmaga olümpiamängudeks! ;P

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv