Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus

August 25th, 2015 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

2 Responses to “Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus”

  1. Hasse Molin says:

    Great picture!

    //Hasse

  2. Triin says:

    Hästi planeerib! Väga tahaks, et oleks liikuv pilt. Siis saaks aimu kui kiiresti nad tegelikult niimoodi mööda tuhisevad. Hääletult ka veel. Jaanipäeva paiku kui mõned õhtud kõrvuka poegi pildistasin oli korduvalt tunne, et keegi justkui selja taga lendaks. Vaatama hakates ei näinud aga kedagi. Vanalind tõi poegadele saagi alati nii ära, et kui noored kisama hakkasid oli vana juba kuhugi rohumaade kohale kadumas. Eriti meeldejääv oli aga hetk, kui pojad juba lendasid ja ühel hetkel hõredas kaasikus korraga neli kõrvukat puude vahel hõljus. Ja ei mingit tiivavuhinat. Täielik vaikus.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv