Talvekarvas, Winter coat

December 9th, 2015 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Orav, Red squirrel, Sciurus vulgaris Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

6 Responses to “Talvekarvas, Winter coat”

 1. Cax says:

  Odsa tore tüdrik :)

 2. Sirje says:

  ütleks, väga ilusake hõbeoravake.

 3. Marju says:

  Vahva ja armas tegelane.Ei tea küll miks ,aga igakord orava pilte vaadates meenuvad mulle kohe vanad head oravakese kommid,mida lapsepõlves sai söödud.Superilusad pildid,mulle väga meeldivad,olen lugenud ka su raamatut Loodus kutsub ja kuna olen alles algaja looduse pildistaja siis see innustas mind väga.

 4. Marju says:

  Vahva ja armas tegelane.Ei tea küll miks,aga igakord orava pilte vaadates meenuvad mulle vanad head oravakese kommid,mida lapsepõlves sai söödud.Superilusad pildid,mulle väga meeldivad.Olen lugenud ka su raamatut Loodus kutsub,mis mind väga innustas.

 5. orav says:

  Walt Disney filmistaar.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv