Hele-urvalind, Arctic redpoll, Carduelis hornemanni

January 13th, 2016 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Hele-urvalind, Arctic redpoll, Carduelis hornemanni nõges stinging nettle talv talvine Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Hea foto uuest liigist, keda olen püüdnud tabada juba ammu, teeb mulle alati rõõmu. Nüüd on vähemalt selline pilt olemas, mida võib ka teistele näidata :)
Kui urvalinnud võivad olla meil talviti üsna arvukad, siis nende arktilist sugulast, hele-urvalindu, satub sinna punti harvem.

Tags: , ,

4 Responses to “Hele-urvalind, Arctic redpoll, Carduelis hornemanni”

 1. l'angevine says:

  oh excellente ces tiges blanches

 2. Kaido says:

  Väga hea leid ning loomulikult ka ütlemata mõnus kõrte rütm.

 3. Triin says:

  Hästi tabatud!
  “Uute liikidega” peab teadma ka, mida otsida :) Veel hiljuti olid mul ühed urvalinnud kõik, aga kui sain teada, et hele-urvalind hoopis teine liik on vaatasin oma vanu fotosid ja avastasin neilt päris mitu hele-urvalindu.

 4. Nii on ja isegi kui tead, siis hele-urvalinnu määramine ei olegi nii lihtne, kui see paistab.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv