Saagijahil, Hunting

January 28th, 2016 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes talv talvine Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

4 Responses to “Saagijahil, Hunting”

 1. l'angevine says:

  oh il court pour ne pas avoir trop froid

 2. Cax says:

  Per aspera ad… Muridae ;P

 3. Cax says:

  Kusjuures, kui hoolega vaadata, siis moodustub vasemale üles võsa taustale suur ilus küsimärk. Elik – kas on siin hiiri või ei ole, selles on küsimus ;)

 4. On jah küsimärk :D Eks mõni hiir vast ikka on, mis aga kindel, on see, et reinuvaderist vaid paarkümmend meetrit eemale jäi punt nurmkanasid. Aga eks ta on nende peal vist “kätt” juba harjutanud ning leppinud olukorraga, et kanad jäävad (veel?) kättesaamatuks ;)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv