Märg kasukas, Wet coat

April 7th, 2016 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Valgejänes, Arctic hare, Lepus timidus  Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Olin parajasti ühe metsamasiivi vahelisel teel kuulamas kakkusid, kui märkasin silmanurgast, et midagi heledamat läheneb mulle. Vaikselt pead pöörates jõudsin mõelda tehelepanu norivast valgest kassist, sest loomake oli jõudnud minust juba vähem kui 10 meetri kaugusele, tulles jätkuvalt lähemale. Üllatus oli aga suur, kui selleks loomaks osutus valgejänes! Meie metsade ja rabade asukas! Tõstsin ettevaatlikult kaamera palgele ning tegin esimesed pildid. Loomake tardus hetkeks ja astus siis veel paar sammu lähemale. Langetasin vaikselt kaamera ja imetlesin loomakest. Elamus oli võimas! Peagi leidis valgejänes, et mõistlikum oleks minna vist tagasi metsa. Niimoodi vaikselt ja rahulikult, nagu oli ta mulle lähenenud, suundus ta tagasi metsa.

Tags: , ,

One Response to “Märg kasukas, Wet coat”

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv