Hämarduval ehatunnil, At the dusk

July 15th, 2016 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes Rebasekutsikas, Red Fox kit hämar pime dark gloomy meeleolu Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Olen vaikselt ligi hiilinud põllu servas asuvale rebaseurule. Rebaseema on just lahkunud ja päike loojunud. Varasematel kordadel olen täheldanud, et rebasekutsikad väljuvad urust ehatunnil. Täna on mu soov jäädvustada just seda õhtust meeleolu. Peaegi väljub urust esimene, seejärel teine rebasekutsikas. Vaikselt istutakse, nuhutatakse ümbrust, kuni viimaks läheb jõukatsumiseks! See on hetk, mida olen oodanud! Nüüd õnnestub see tabada. Kuna valgust jäädvustamiseks enam pole, lahkun märkamatult. Edasist jälgin juba eemalt binokli vahendusel.

Tags: , ,

One Response to “Hämarduval ehatunnil, At the dusk”

  1. l'angevine says:

    oh magnifique

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv