Värbkakk, Pygmy Owl, Glaucidium passerinum

October 31st, 2016 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Värbkakk, Pygmy Owl, Glaucidium passerinum Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Eile oli mul taaskord võimalus veeta paar tunnikest oma värbkaku seltsis. Enamuse ajast veetis ta aga kõrgemal, nii 10 meetrit maapinnast. Paaril korral laskus aga madalamale. Kogu selle aja (~120 minutit) peale sain ehk kolm-neli minutit, kus värbkakk oli pildistamiseks sobivas kohas. Kord üllatas ta ka sinitihaseid, püüdes neist üht tabada, kuid kahjuks see rünnak nurjus. Siis, kui viimaks väljas oli juba üsna hämar, suundus ta aga magama suur-k1rjurähni rajatud puuõõnsusesse. Värbkakk pimedas enamasti jahti ei pea.

Tags: , ,

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv