Kuldne hetk Teno mägedes, Golden moment by the Teno mountains

February 21st, 2017 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Kuldne hetk Teno mägedes, Golden moment by the Teno mountains agaav The sunrise tequila agave Agave tequilana Remo Savisaar nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid landscape nature wild wildlife nordic
Pilt ei reeda, et mäejalamil puhus vali tuul ning termomeeter näitas sellel hetkel +13*C. Tuulekülma arvesse võttes võis olla sinna 7-8*C kanti. Lühikeste pükstega oli olemine üsna karastav ;)

Tags: ,

One Response to “Kuldne hetk Teno mägedes, Golden moment by the Teno mountains”

  1. Cax says:

    Huvitav, et seal kollaseäärelised agaavid looduses kasvavad. Ma mõtlesin, et need on ainult tubane sort, aretatud selliseks. Või on nad seal uuesti metsistunud?

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv