Külmale maale, To the Cold Land

February 7th, 2017 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Metskits, Roe deer, Capreolus capreolus Külmale maale, To the Cold Land Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

One Response to “Külmale maale, To the Cold Land”

  1. Cax says:

    Väga hea pealkiri! :D
    Seoses sellega tuleb meelde kaks asja, kaks pilti – a) kuidas šaieeni indiaanlased kuhugi reservatsiooni küüditati ja kuidas nad siis läbi lumetormi rühkisid, hobustel lohistid järel, mehed hundinahkades ja naistel ruudulised tekid ümber, lapsepambud käe otsas, sõdurid ümberringi hobustel valvamas.
    Ja b) kuidas Feanor “Silmarillionis” põletas laevad peale Beleriandi jõudmist ja kuidas siis tema vend Fingolfin koos oma rahvaga tulid üle Krigiseva Jää ja Kuu tõusis esimest korda ning valgustas eredalt tema rada Keskmaal. DeviantArt’is oli see “Fingolfini tulek” selline jõuline uhke joonistus.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv