Värvide plahvatus, An Explosion of Colours

May 23rd, 2017 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Värvide plahvatus, An Explosion of Colours saadjärv lake õhtu evening sunset päikeseloojang Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid landscape nature wild wildlife nordic

3 Responses to “Värvide plahvatus, An Explosion of Colours”

  1. Triin says:

    Põnev pilt! See kuidas osa oksi liigub ja teised jälle mitte. On see hästi ajastatud tuuleiil või mõni fotograafiline trikk polegi oluline… efekt loeb :)

  2. Ajastus, fototrikki pole :)

  3. Triin says:

    Siis on selge.
    Kuna sa “photoshoppimisega” ei tegele on selliste piltide juures alati huvitav mõelda kuidas efekt saavutatud on ja kui vastus käes ise järgi proovida. Mitte, et tulemus ligilähedanegi oleks ;)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv