Laululuige paarike, Whooper swan couple

January 25th, 2018 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Laululuik, Whooper Swan, Cygnus cygnus  Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Üks talvituma jäänud paarike, Kesk-Eestis.

Tags: , ,

2 Responses to “Laululuige paarike, Whooper swan couple”

  1. Cax says:

    Nii toredas poosis. Lugesin mitte ammu Reigi õpetajat, miskipärast oli see mul nooruses lugemata jäänud ja filmi ka ei ole vaadanud, kuna Mikk Mikiver ei kuulu mu lemmiknäitlejate hulka. Aga millalgi siis lugedes jäi silma, et ta oli hullem jahimees ja küttis metsikult ka luiki. Ikka täiesti kohutav mu meelest. Luik, nagu väiksed värvulisedki – laululinnud – on minu arust sellised, keda küll tappa ei tohiks. Luik eriti on justnagu õilis lind või nii, tema tapmine ja veel sellisel määral, peaks olema justkui nagu surmapatt.

  2. Cax says:

    Ahjaa, aga seesinatne Reigi õpetaja Lempelius oligi üks jobu ja tölner ka, seega ma ei imesta, et ta niimoodi käitus, nagu ta käitus.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv