Leegitsev roostik, Flaming reeds

June 18th, 2018 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Leegitsev roostik, Flaming reeds Hänilane, Yellow Wagtail, Motacilla flava läänemaa haapsalu  Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid landscape nature wild wildlife nordic

Tags: , ,

2 Responses to “Leegitsev roostik, Flaming reeds”

  1. Cax says:

    Milline suurepärane valgus. Vahel on nii, et sõltumata ilmast, aastaajast ja päikese asendist tekib tunne, et taimed ise kiirgavad valgust välja. Eriti kummaline on see sügisel, kui enam kuldseid lehti peaaegu puudel polegi, aga selle mõne tutsaka peal, või ka nendel puudel-põõsastel, mis on vaid kergelt kollakasrohekad, kumab päikeseloojangu ajal niisugune valgus, nagu puu ise helendaks. Kollastest vahtra- ja kaselehtedest ning kevadistest vahtraõitest ja noortest kuldrohelistest puulehtedest rääkimata. Ilmselt ka Tolkien pani seda tähele, sest kust tal muidu see valgusepuude kontseptsioon, mis on ääretult sümpaatne.

  2. Nathalie says:

    wow……………..radiant!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv