Jäine maailm, Ice kingdom

January 21st, 2019 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Vesipapp, Dipper, Cinclus cinclus jääpurikad ice keskkond habitat environment jõgi river juga jõgi waterfall Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

One Response to “Jäine maailm, Ice kingdom”

  1. Cax says:

    Heino Parsil on mitu toredat multikat tegelasest nimega Operaator Kõps – küll seeneriigis, marjariigis ja kiviriigis. Omal ajal lapsena kinos käies jättis just kiviriik mulle kustumatu mulje. Ja need purikad jätavad täpselt mulje stalaktiitidest ja kogu sellest “kiviriigi” ilust. Linnuke on lihtsalt võrdlusmärk, mis näitab suurusjärku :)
    Kahjuks tänapäeva peenikeste pakettakende ajastul ei ole enam selliseid asju nagu jäälilled akendel. Oh, küll need olid ilusad! Meie vanas lapsepõlve ahiküttega korteris, kus aknad topitud ja kleebitud, tekkis neid pakaselistel talvedel ikka. Tänapäeval on vaid kondensvee lirakad ja ei mingeid jäälilli.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv