Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes

January 23rd, 2019 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes tartumaa lumine snowy Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid landscape nature wild wildlife nordic

Tags: , ,

One Response to “Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes”

  1. Cax says:

    Minu järgmine koduloomakene XD Niiiiiii numpsu!! Nagu väike My ütles “Trollitalves” – kui ma ikka oleks selle toreda saba endale muhviks saanud … (kuigi tema mõtles oravat); aga ei, las tema olla Reinukese küljes, tal on seda rohkem tarvis.
    Üldse see foto meenutab neid unenäolisi õrnu pilte, mida ikka joonistas Vallimäe-Mark oma raamatutes “Poiss ja kuu” ning “Midrimaa”. Fantastiline ilme sel rebasekesel.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv