Metsis, Capercaillie, Tetrao urogallus

April 12th, 2019 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Metsis, Capercaillie, Tetrao urogallus Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

2 Responses to “Metsis, Capercaillie, Tetrao urogallus”

 1. Cax says:

  Tove Jansson “Nähtamatu laps ja teisi jutte”. Tuu-Tiki tõi ühe oma tuttava lapse Muumipere juurde hoiule, kuna tolle tädi oli lapse nii ära ehmatanud, et too oli sellest nähtamatuks muutunud. Muumimamma hakkas lapsele andma oma vanaema salarohtu ja viimaks hakkas Ninni (nii oli lapse nimi) tasapisi nähtavaks muutuma – esiteks ilmusid jalad ja kleidiserv. Selle peale ütles Väike My: “… Urr seda teab, miks sa just tubakapruuni pead kandma!”
  Nii et – mis must lind, kust otsast?! Täiesti tubakapruun! Roheline kravatt ja pruun frentš :)

 2. Cax says:

  Tove Jansson “Nähtamatu laps ja teisi jutte”. Tuu-Tiki tõi ühe oma tuttava lapse Muumipere juurde hoiule, kuna tolle tädi oli lapse nii ära ehmatanud, et too oli sellest nähtamatuks muutunud. Muumimamma hakkas lapsele andma oma vanaema salarohtu ja viimaks hakkas Ninni (nii oli lapse nimi) tasapisi nähtavaks muutuma – esiteks ilmusid jalad ja kleidiserv. Selle peale ütles Väike My: “… aga Urr seda teab, miks sa just tubakapruuni pead kandma!”
  Nii et – mis must lind, kust otsast?! Täiesti tubakapruun! Roheline kravatt ja pruun frentš :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv