Kuuma päeva algus, Beginning of the hot day

June 7th, 2019 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala Kõnnu-Suursoo bog  raba swamp fog mist misty udune Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala, Põhja-Kõrvemaa Nature Reserve, Estonia.

2 Responses to “Kuuma päeva algus, Beginning of the hot day”

  1. Cax says:

    Müstiline. Õuduskirjanik Veikko Vangonenil on mitu juttu, kus ta kirjeldab siinset ristisõdijate aega, kuidas need tulid vaenulikule maale paganate sekka ja nood neid siis metsas ja soos varitsesid. Vat midagi sellist ma kujutan ette, et nad kogesid ja õudust tundsid. Kuigi tegelikult on ju väga ilus. Aga noh, nende jaoks, kes nad võõral, vaenulikul maal seal udus ekslesid ja iga hetk kartsid laukasse vajuda või puu tagant noolt või oda selga saada, võis see päris jube olla.

  2. nathalie says:

    this is mindblowing and quiet tempting :-)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv