Tutkas, Ruff, Philomachus pugnax

June 3rd, 2019 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Tutkas, Ruff, Philomachus pugnax Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

2 Responses to “Tutkas, Ruff, Philomachus pugnax”

  1. I. says:

    Eesrindlik ja tagasihoidlik ;)

  2. Cax says:

    Tutkas on üks igavesti vahva lind, eriti muidugi pulmade ajal. Aga lugesin kuskilt, et neid olevat hirmus väheseks jäänud, niisama kui kiivitajaidki. Eks mõlemad selliste vesiste heina- ja karjamaade linnud. Kiivitajad siiski pidid tagasi tulema, aga kuidas tutkastega on, ei tea.
    Ahjaa, ei tea, kas ühel tutkakukel on igal aastal täpselt sama karva krae või on see igal aastal isesugune? Pidi olema nii, et teatud värvid lähevad nagu paremini löögile kui teised, et siis ehk linnu vanemaks ja enesekindlamaks saades ka krae värv muutub domineerivamaks kui noortel lindudel. Või kuidas?

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv