Händkakk, Ural Owl, Strix uralensis

August 9th, 2019 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Händkakk, Ural Owl, Strix uralensis kask birch kasepuu kaasik Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

One Response to “Händkakk, Ural Owl, Strix uralensis”

  1. Cax says:

    Vaatasin mõnda aega tagasi sellist toredat Saksa koomilist krimisarja “Mord mit Aussicht” ja seal oli nii, et igal hommikul, kui komissar Sophie politseijaoskonda saabus, istus maja ees puu otsas mõni öökull ja põrnitses teda. Sophie põrnitses vastu, see oli selline lahe nägudemaa. Kuigi nende kullikeste kohta kirjutas kuskil, et kõik ei olnud kohalikud liigid, aga no egas tavavaataja siis ju ei tea. Ilmselt võeti ports taltsaid kakke ja … :)
    Igatahes, selline tore kakuke võiks minu maja ees kaskede otsas elada ja ka mulle läbi akna sisse vaadata XD St pilt ongi täpselt selline, nagu ta seda juba teeks :) No tere, sõbrake!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv