Ilves, Eurasian lynx

October 11th, 2019 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Felis lynx, Ilves, Lynx eurasian lynx Remo Savisaar nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , , ,

One Response to “Ilves, Eurasian lynx”

  1. Cax says:

    Juku ütles (Viivi Luik, “Kõik lood Leopoldist”): On ubailves ja on huntilves. Huntilvesel on ju seitsme mehe jõud! Ja Leopoldi väike õde Asti mängis oma kunstkarusnahast kasukaga huntilvest.
    See siin aga on ubailves. Tegelikult oli neid sorte veel (vist viis) ja siis ma lugesin kunagi kuskilt, et Eestis pididki kõige ilusamad ja kirjumad ilvesed olema. Soome ja Läti omad ei olevat üldse nii ilusad, rohkem ka just huntilvesed (Soomes) ja punakamad Lätis.
    Igatahes ilus kiisu teine jah :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv