Karge kevadhommik, Chilly spring morning

May 28th, 2020 by Remo Savisaar | Filed under Bird's-eye view / Linnulennul .

Karge kevadhommik, Chilly spring morning  Mother river River Emajõgi river alam-pedja nature reserve alam-pedja looduskaitseala Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Alam-Pedja looduskaitseala, Alam-Pedja Nature Reserve, Estonia.

One Response to “Karge kevadhommik, Chilly spring morning”

  1. Cax says:

    Oh mis äge selline udu vee kohal. Ja noored kevadises värskes lehes puud, kust päike läbi kumab, hallikamal taustal – imeilus!
    See on just see, millest ma ükskord kirjutasin, et pilt on siis tasakaalus, kui kõik neli elementi on esindatud – tuli, vesi, maa ja õhk. Ja kui te nüüd küsite, et kus see tuli siis on, sest otseselt ju päikest näha ei ole – siis on tuld piisavalt selles valguses, mis kumab lehtedest ja veeaurust läbi ja valgustab maapinda.
    On selline kunstnik nagu Vallimäe-Mark, kelle fantastilised unenäoliselt kaunid pildid mind ikka lasteraamatutes paelunud on. Üks tema kujundatud suures formaadis imekaunis raamat on Midrimaa, ja selle illustratsioonid meenutavad just seda fotot, õigemini see foto meenutab noid pilte raamatus. Need värvid, see pastelsus, see unenäolisus ja müstilisus – puhtad elemendid, ei muud … Fantastiline, fantastiline!!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv