Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula

October 6th, 2020 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula Värvikas sügis, Colorful autumn Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Peipsiveere looduskaitseala, Peipsiveere Nature Reserve, Estonia.

Tags: , ,

One Response to “Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula”

  1. Cax says:

    Leevikestel on matriarhaat. Kõigepealt tuli üks isaleevike ja peksis rohevindid toidulaualt minema. Siis tuli teine isaleevike ja ajas esimese minema. Siis tuli emaleevike ja ajas teise isase minema ja jäi sööma. Ja siis isaleevikesed kiibitsesid aknaraami küljes ja õiendasid, aga emase juurde minna ei julgenud. Vahepeal üritasid ka rohevindid oma õigust sihvkadele maksma panna, aga leevikesemutt oli nii kange, et vindid löögile ei saanudki, mitte enne, kui maadam oma kõhu oli täis söönud :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv