Väike-lehelind, Chiffchaff, Phylloscopus collybita

August 25th, 2022 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Väike-lehelind, Chiffchaff, Phylloscopus collybita paju willow vereta jaht 2022 veretajaht2022 Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Alutaguse rahvuspark, Alutaguse National Park.

Vereta Jahi esimesel hommikul võtsin suuna Vasknarva poole. Kaks tundi hiljem jõudsingi kohale. Enne seda olin end unustanud pildistama kalakotkast, käbl1kut, kob4ast ja t1kutajat. Nüüd kuulsin laulmas väike-lehelindu ja otsustasin, et jään teda jälgima. Nägin, et hea õnne korral võin sealt kätte saada meelepärase pildi. Valisin tausta ja lootsin lindu tabada kontravalguses, mis paneb puulehed helendama ja muudab pildi rõõmsamaks. Tund hiljem saingi rõõmustada, sest soovitud hetk sai tabatud.

Tags: , ,

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv