Siidisabad, Waxwings

October 19th, 2022 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Viimased paar nädalat on mul kodu ümbruses toimetanud siidisabad. Näen neid ikka aknast, kuid enamasti jäävad nad pildistamiseks üpris kaugeks. On tulnud ette sedagi, et näen neid lähedalt, tõtates kohe kaamera järele, kuid tagasi jõudes on nad mõistagi juba läinud. See eilne hetk sai aga tabatud ise hommikumantlis olles, kui nägin võimalust mõnusaks minimalistlikuks võtteks. Siidisabad peatusid kasel, millel olid kontrastiks järel veel mõned kuldkollased lehed.

Tags: , ,

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv