Peegelsile, Glassy surface of the lake

November 4th, 2022 by Remo Savisaar | Filed under Bird's-eye view / Linnulennul .

Pühajärv, Lake Pühajärv aka Holy Lake, Otepää looduspark, Otepää Nature Park Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Pühajärv, Lake Pühajärv aka Holy Lake, Otepää looduspark, Otepää Nature Park.

Oktoobrikuus passisin pikalt ilma, millal oleks taevas kenad pilved, kuid tormituul oleks vaibunud. Puud olid selleks ajaks kaunis sügisrüüs, kuid tormituul oli tegemas juba oma tööd. Ühe tormise päeva teises pooles see tuulevaikus siis viimaks saabus! Sain planeeritud pildi tehtud. Järgneval päeval jätkas torm puudelt lehtede rebimisega ning selle vaibudes oli läinud ka enamus lehti.

Esiplaanil Innussaar, järgmisena Lepassaar ning taamal Kloostrisaar.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv