Rohevint, Greenfinch, Carduelis chloris

June 5th, 2023 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Rohevint, Greenfinch, Carduelis chloris vaher vahtrapuu mapple Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

One Response to “Rohevint, Greenfinch, Carduelis chloris”

  1. Cax says:

    Talvel tundub see linnuke hirmus ere, kevadel aga on kollakarsohekat lindu peaaegu sama värvi lehtede vahel pea võimatu märgata. Mis tuletab mulle meelde, kuidas ma ükskord maal peoleosid narrisin (kolm neid oli). Viimaks sai selle, kes mulle kõige ligemal oli, villand, võttis naise kaasa ja lendasid minekit. Nad olid suure papli otsas, selle ma dedutseerisin välja, ja asukoha umbes ka, aga vot ei näe erekollast isalindu ja ererohelist emalindu kollakasroheliste paplilehtede vahel päikese käes. Alles kui minema panid, siis selgus, et ma olingi täpselt sellesse punkti vaadanud – aga nagu ütlesin – mida ei näe, seda ei näe. Selles muide kirjutati ka kuskil tookord, et nii ere lind kui peoleo ongi, vat ei näe teda puu otsas. Sama fenomen, mis sebragagi – pildi peal on näha, aga savannis võid praktiliselt mõne meetri pealt otsa vahtida – ja no ei näe.
    Aga muide, mulle ei meenu, Remo, kas siin mõni peoleo pilt ka on olnud?

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv