Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus

October 12th, 2016 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus portree portrait Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

2 Responses to “Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus”

  1. cax says:

    Lugesin hiljuti kuskilt, et baltisaksa köögis olevat laululinde kõrgelt hinnatud (eks Lääne-Euroopas tapetakse neid selleks praegugi tuhandeid), eriti hinnatud olevat aga lõoke, siidisaba, vint ja kuldnokk. Pasknäär olevat siis maitsvam, kui ta on enne kirsse söönud.
    No mis sunnib küll sihukest jõledust korraldama – kas jahilinde siis tõesti ei olnud või nõudsidki tundetud ergud teravaid elamusi. Nii nagu luikede ja paabulindude lihaks tapmine on minu arust pühaduserüvetamine (kuigi paabulind võiks veel ehk kalkuni eest käia), aga luik! Siidisaba, lõoke ja kuldnokk – ühed ilusama lauluga linnud, lisaks kuldnokk pulmarüüs ja siidisaba niisamagine ka kaunid. Kui jõrm peab olema see inimene, kelle käsi tõuseks neid tapma ja sööma – mingi kaheldava väärtusega hetkelise naudingu nimel.

  2. Triin says:

    Huvitav taustatoon. Harmoneerub hästi siidisaba sulerüüga.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv